מרכז מיבאל'ה הוא מרכז להורים ולילדים הראשון מסוגו בארץ, המנוהל תחת פיקוח רפואי מלא.

המרכז מציע ליווי אישי והתפתחותי להורים, לילדים ולשאר בני המשפחה, תוך התאמה מלאה לפי צרכיהם האישיים. כל הליוויים וההדרכות נעשים בפיקוח רפואי יסודי, ומשלבים את כל גורמי הרפואה הקונבנציונאלית ובנוסף רפואה משלימה ומקצועות פרה-רפואיים.

המנהל המקצועי של המרכז, ד"ר דורון רול, ומנכ"ל המרכז, עדי רול שניידר, יזמו את הקמת המרכז בגישה חדשנית, ייחודית ורלוונטית לכל משפחה באשר היא, ובשיתוף עם מיטב הרופאים- כל זאת ע"מ ליצור את המקום הבטוח ביותר לגידול ילדים בהתאמה מושלמת לאורח חיי המשפחה.

במיבאל'ה כל התכנים (סדנאות, הרצאות, ליוויים ושאר פעילויות המרכז) עוברים פיקוח רפואי יסודי ע"י איש מקצוע מתאים, למשל: רופא מומחה ברפואת ילדים, נוירולוג ילדים, פיזיותרפיסטית התפתחותית וכדומה. כל ייעוץ שהוא מתבצע תוך שיתוף פעולה מלא בין הגורמים הרלוונטיים, בכדי להגיע לדרך המומלצת ביותר לסייע להורים בנושא גידול וחינוך הילדים. לדוגמא, ייעוץ שינה כולל פגישה עם רופא ילדים, מנחת הורים ויועצת הנקה, וסדנאות ההתפתחות כוללות הדרכה על ידי פיזיותרפיסטית התפתחותית בשילוב עם תזונאית על מנת לתת להורים את המענה המקיף ביותר.

במרכז מיבאל'ה ניתן למצוא סדנאות בנושאים של התפתחות מוטורית, קוגניטיבית ותקשורתית אצל תינוקות וילדים, וכן ייעוץ פרטני בנושאים הקשורים להנקה, תקשורת, שינה, הריון, לידה וחינוך. גם הסדנאות וגם הייעוצים משלבים מספר אנשי מקצוע מעולם הרפואה הקונבנציונאלית, המקצועות הפרה-רפואיים כגון ריפוי בעיסוק, פיזיותרפיה וקלינאות תקשורת, וכן מעולם הרפואה המשלימה.